• ۰۲۱ ۸۲۴۶۴

  • info@araz-tms.com

درباره‌ما

درباره آراز

شرکت آراز در سال ۱۳۷۲ توسط گروهی از کارشناسان مجرب و فارغ التحصیلان دانشگاههای برتر کشور تاسیس گردید و از آن زمان فعالیت خود را در زمینه تولید و طراحی سیستم های الکترونیکی و محاسباتی پیشرفته متمرکز نمود. فعالیت های آغازین شرکت آراز منجر به دریافت پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و تولید سیستم های کنترل تردد پرسنل و ساعت های حضور و غیاب شد..

همگام با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، شرکت آراز فعالیت خود را بر گسترش و به روز رسانی محصولاتش متمرکز نمود و توانست مجموعه ای متنوع از سیستم های مکانیزه همچون سیستم های کنترل تردد پارکینگ، رستوران، گشت و نگهبانی، و نسل پیشرفته ساعت های حضور وغیاب مجهز به سنسور تشخیص اثر انگشت، را تولید نماید. نسل جدید سیستم های مذکور به همراه جامع ترین نرم افزارهای تحت ویندوز و تحت شبکه ارائه شده و قابلیت ارتباط از طریق وب نیز در آنها لحاظ شده است.

تا کنون شرکت آراز توانسته است با در اختیار داشتن کارشناسانی مجرب و با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی ها و استانداردها در زمینه تولید و کنترل کیفیت، لیسانس ها و گواهی نامه های معتبر و مرتبط با این صنعت را کسب نماید و حضوری مستمر و مداوم در نمایشگاه ها و بازارهای داخلی و جهانی داشته باشد. این شرکت با داشتن واحد تولیدی مجهز و پیشرفته در شهرستان خوی و دفتر فروش فعال در تهران و سيستم متمركز فروش و پشتيباني در سرتاسر کشور توانسته محصولات و خدمات خود را به حدود ۳۰۰۰۰ مشتری ارائه نماید.

سیاست کلی شرکت ارائه محصولات و خدمات متنوع و مطمئن و متناسب با نیاز روز به مشتریان با هدف جلب رضایت مشتری و حضور موثر در بازارهای جهانی بوده است. شرکت امید دارد که، با اتکا به توانمندی کارکنان مجموعه آراز و بکارگیری نظرات سازنده مشتریان گرامی، به این مهم دست یابد.